KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12982011

nr 1298 2011

Arthur Percy

(1886-1976), Sverige

Oljemålning, Vickaby. Signerad, daterad 1939. Olja på pannå, 44x54 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:35:28

Arthur Percy

Läs mer om Arthur Percy